Odzyskiwanie danych poznany usługa.

Odzyskiwanie danych Jak korzystać z oprogramowania do odzyskiwania danych w celu odzyskania usuniętych plików

Gdy dysk twardy przestaje działać, trzeba wiedzieć, co zrobić, aby odzyskać utracone dane. Uszkodzona tablica partycji, przerywane błędy nośnika lub uszkodzony system plików mogą spowodować, że danych nie będzie można odczytać. Oprogramowanie do odzyskiwania danych naprawi problem i umożliwi odzyskanie danych przez obrazowanie nośnika. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod odzyskiwania danych, specjalistyczne oprogramowanie do odzyskiwania danych nie wymaga specjalistycznego sprzętu ani dostępu do talerzy. Zamiast tego wykorzystuje ono moc specjalnych algorytmów do wydobycia utraconych danych z dysku.

Wiertło tarczowe

W przypadku utraty plików na komputerze narzędzie Disk Drill do odzyskiwania danych może pomóc w odzyskaniu potrzebnych plików. Narzędzie to zawiera opcję głębokiego skanowania, przeszukiwania partycji i ochrony danych. Umożliwia również wstrzymanie procesu odzyskiwania i wyświetlenie odzyskanych elementów. Posiada również łatwy w użyciu interfejs, który ułatwia nawigację. Zaawansowane funkcje są dobrze rozplanowane, co sprawia, że jest to doskonała opcja dla osób, które nie są pewne, czego potrzebują.

Program Disk Drill do odzyskiwania danych zawiera również bezpłatne narzędzia do ochrony danych, w tym Recovery Vault, który przechowuje usunięte pliki przez określony przez użytkownika czas. Chociaż funkcja ta nie jest doskonała, może być cennym narzędziem dla użytkowników, którzy często usuwają pliki. Do przywrócenia tych plików można użyć narzędzia Wiertło dyskowe, nawet jeśli nie ma możliwości pełnego odzyskania danych. Aplikacja Wiertło dyskowe umożliwia również filtrowanie wyników skanowania według szacowanych szans odzyskania danych.

Program Disk Drill można pobrać z witryny internetowej DiskDrill. Po pobraniu programu należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować go na komputerze. Po zainstalowaniu program przeskanuje system komputerowy w poszukiwaniu utraconych plików. Program umożliwia również dołączanie obrazów dysków w wielu formatach. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy komputer nie może wykryć dysku lub partycji. W ten sposób można przywrócić potrzebne pliki. Program jest łatwy w obsłudze, nawet dla zupełnego nowicjusza.

Narzędzie Disk Drill do odzyskiwania danych jest dostępne dla platform Mac i Windows. Działa na wszystkich głównych systemach plików, w tym NTFS, FAT i exFAT. Oprogramowanie to może nawet odzyskać pliki usunięte z dysku twardego. Niezależnie od tego, czy chcesz przywrócić zdjęcia, wideo czy dokumenty, Disk Drill jest tutaj, aby pomóc. Jeśli dane zostały utracone, Disk Drill do odzyskiwania danych dla komputerów Mac jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz.

PhotoRec

Za pomocą programu PhotoRec można skanować pliki, które chcesz odzyskać. Można odzyskać tylko kilka plików lub przeskanować całe partycje i odzyskać potrzebne pliki. Oprogramowanie umożliwia także podgląd odzyskanych plików. Proces odzyskiwania danych różni się w zależności od typu systemu plików, jaki posiadasz. Aby odzyskać pliki, należy włączyć wyszukiwanie w systemie plików. Możesz również użyć klawiszy strzałek w górę/w dół, aby wybrać katalog, w którym chcesz zapisać odzyskane pliki.

Za pomocą programu PhotoRec można odzyskać usunięte pliki i dane z uszkodzonych systemów plików. Po zainstalowaniu programu podłącz kartę pamięci do komputera Mac za pomocą czytnika kart. Oprogramowanie przeskanuje kartę pamięci w celu znalezienia plików. Wybierz typ plików, które chcesz odzyskać, i określ ich rozmiar. Nazwy plików nie zawierają wystarczających informacji, aby określić typ pliku. Po przeskanowaniu dysku kliknij przycisk Odzyskaj, aby uzyskać dostęp do utraconych plików.

Teraz podłącz nośnik, który ma zostać odzyskany. Uruchom program wykonywalny PhotoRec z wyodrębnionych plików. Możesz także użyć graficznego interfejsu użytkownika PhotoRec, aby wyświetlić dane na nośniku. Wygląda ona bardzo podobnie do interfejsu wiersza poleceń programu PhotoRec. Jeśli chcesz skorzystać z graficznego interfejsu użytkownika, możesz go pobrać z Apple App Store lub Google Play. Aby przetestować aplikację, podłącz nośnik, który ma zostać odzyskany. Jeśli program nie rozpozna nośnika, możesz kliknąć przycisk wyszukiwania, aby zlokalizować zdjęcie.

Ten darmowy program przeskanuje dysk twardy i odzyska zdjęcia oraz inne typy plików. Potrafi nawet naprawić poważnie uszkodzone systemy plików. Wersja przenośna programu PhotoRec zajmuje tylko 5,71 MB miejsca. Do programu PhotoRec dołączony jest również program TestDisk – Bezpłatne odzyskiwanie danych. Program TestDisk umożliwia uruchamianie dysków, które się nie uruchamiają, więc możesz go wypróbować, zanim zainwestujesz w profesjonalny program do odzyskiwania zdjęć. Te dwa programy są bardzo podobne, a jedyną różnicą jest ich cena.

iBoysoft Data Recovery Free

iBoysoft Data Recovery Free to skuteczny program do odzyskiwania danych, który pomaga odzyskać utracone lub usunięte pliki. Może również odzyskiwać dane ze sformatowanych plików i partycji RAW. Wymaga komputera z co najmniej 1 GB pamięci RAM oraz procesora Intel Dual Core. Minimalny rozmiar partycji dysku musi wynosić co najmniej 10 MB, aby można było uruchomić program. Za pomocą tego programu można jednak odzyskać do 25 GB danych.

iBoysoft Data Recovery Free to doskonałe darmowe narzędzie do odzyskiwania plików z usuniętych partycji i dysków. Działa ono zarówno na dyskach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, ale nie na urządzeniach z systemem iOS. Jego podstawowe funkcje obejmują skanowanie pliku w ciągu kilku minut i wyświetlanie podglądu odzyskanych plików. Proces odzyskiwania jest prosty i nieskomplikowany. Umożliwia on również selektywne odzyskiwanie danych. Po odzyskaniu danych program iBoysoft automatycznie zapisuje pliki na komputerze lub urządzeniu zewnętrznym.

iBoysoft Data Recovery Free działa dobrze z dyskami zaszyfrowanymi BitLockerem. Wystarczy wybrać dysk, zaszyfrowaną partycję i wprowadzić hasło lub klucz odzyskiwania, aby odszyfrować dane. Cały proces odzyskiwania może zająć trochę czasu, ale oprogramowanie jest całkowicie bezpieczne. Można wyświetlić podgląd odzyskanych plików i wybrać te, które mają zostać zapisane. Następnie program odszyfruje te pliki. Ważne jest, aby wiedzieć, jak używać iBoysoft Data Recovery Free, aby nie powodować niepotrzebnych problemów.

Oprogramowanie iBoysoft Data Recovery Free nie jest całkowicie bezpłatne, ale można je nabyć za niewielką cenę. Pakiet do odzyskiwania danych iBoysoft to potężny pakiet do odzyskiwania danych. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś plik, czy też Twój Mac został zablokowany, oprogramowanie iBoysoft jest doskonałym rozwiązaniem do przywrócenia danych. Dodatkową zaletą jest doskonała obsługa klienta.

Narzędzia do odzyskiwania danych ADRC

Jeżeli usunąłeś pliki i foldery z komputera, możesz się zastanawiać, jak je odzyskać. Funkcja dodawania/usuwania programów w systemie Windows usuwa tylko składniki programu, a nie cały plik. Nieprawidłowe pliki mogą pozostać w rejestrze systemowym i folderach, spowalniając pracę komputera i uniemożliwiając instalację innych aplikacji. Narzędzie do odzyskiwania danych ADRC Data Recovery Tools pomaga odzyskać utracone dane z wielu różnych nośników pamięci i urządzeń wymiennych, w tym dysków twardych i pamięci flash.

ADRC Data Recovery Tools to zestaw darmowych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych, opracowany przez Adroit Data Recovery Centre. Oprogramowanie zawiera szereg potężnych narzędzi do odzyskiwania danych, takich jak Undelete, Copy Files, Raw Copy, Image Backup and Restore, Boot Builder oraz Restore Disk. Narzędzia do odzyskiwania danych ADRC są dostępne do pobrania bezpłatnie i nie instalują oprogramowania szpiegującego. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną, aby wypróbować ją przed zakupem.

Program ADRC Data Recovery Tools jest wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs i obsługuje różne nośniki danych. Oprogramowanie minimalizuje złożoność procesu odzyskiwania danych, dając użytkownikowi pełną kontrolę nad tym procesem. Umożliwia ono również edycję odzyskanych plików. Jest to jeden z wielu powodów, dla których ADRC Data Recovery Tools posiada 4-gwiazdkową ocenę na liście RateItAll’s Freeware Data Recovery Rating List. Możesz pobrać darmową wersję programu z ich strony internetowej.

ADRC Data Recovery Tools to kompleksowy zbiór narzędzi do odzyskiwania utraconych danych. Pomaga on odzyskać utracone pliki i foldery, a także tworzyć nowe partycje na komputerze. Narzędzia te są łatwe w użyciu i kompatybilne z systemami Windows 95 i 98. Umożliwiają także eksportowanie i importowanie danych z dysku twardego. Zatem, jeśli doświadczasz utraty danych, pobierz ADRC Data Recovery Tools i wracaj do pracy! Używając ADRC Data Recovery Tools nie ma czego żałować!

Recuva

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva to łatwy w użyciu program do przywracania usuniętych plików. Może on skanować dysk twardy, pamięć USB i kartę pamięci, a następnie informuje, czy może odzyskać pliki, czy nie. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać, i kliknąć przycisk Odzyskaj, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Oprogramowanie działa najlepiej w instalacji domyślnej, ale można również dostosować jego ustawienia, aby uzyskać najlepsze wyniki. Dostępne są dwa tryby – szybkie skanowanie i skanowanie dogłębne.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva pozwala określić lokalizację, w której pliki były ostatnio przechowywane. Działa ono na dyskach twardych, iPodach, płytach CD, DVD i kartach multimedialnych. Oprócz dysków twardych, Recuva może skanować karty multimedialne i płyty CD, a także pamięć komputera. Oprócz zeskanowanych plików, Recuva może również odzyskać usunięte pliki z innych typów urządzeń pamięci masowej, takich jak aparaty cyfrowe.

To oprogramowanie jest bezpłatne do użytku domowego, ale dla firm dostępne są profesjonalne licencje pakietowe dla klientów komercyjnych. Chociaż oprogramowanie to jest niedrogie w porównaniu z wieloma innymi programami dostępnymi na rynku, ma pewne ograniczenia. Na przykład brakuje w nim niektórych zaawansowanych funkcji, takich jak sprawdzanie stanu dysku i defragmentacja. Ponieważ jest to wersja bezpłatna, doskonale nadaje się do użytku osobistego. Jest także łatwa w użyciu. Przed rozpoczęciem pracy należy zainstalować najnowszą wersję oprogramowania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva to narzędzie przenośne, które można pobrać ze strony internetowej firmy Piliform. Ten program ma mniej niż 5 MB i jest w formacie EXE. Po uruchomieniu programu instalacyjnego pojawi się menu powitalne. Aby rozpocząć instalację, wybierz język z menu rozwijanego. Po zakończeniu procesu instalacji kliknij przycisk Dalej, aby rozpocząć odzyskiwanie utraconych plików. Gdy zakończysz tworzenie kopii zapasowej, kliknij przycisk startowy programu do odzyskiwania danych Recuva.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post