together-against-food-crises.eu Bez kategorii Odzyskiwanie danych która skuteczność? i jakie są odpłatności.

Odzyskiwanie danych która skuteczność? i jakie są odpłatności.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Które narzędzie do odzyskiwania danych Android jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli straciłeś lub usunąłeś dane na swoim telefonie z systemem Android, istnieje kilka dostępnych opcji. Te opcje obejmują AnyMP4 Android Data Recovery, Disk Drill 4 Android Data Recovery i iMyFone D-Back. Będziesz musiał wybrać taki, który może pracować z Twoim modelem smartfona. Te narzędzia są przeznaczone do odzyskiwania danych z większości urządzeń z systemem Android, w tym Galaxy S4 i Nexus 5.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to narzędzie, które pomaga odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Program jest przeznaczony do odzyskiwania danych, które są nieosiągalne innymi metodami. Aby rozpocząć, pobierz program z tej strony i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Po zakończeniu instalacji kliknij dwukrotnie ikonę aplikacji, aby ją uruchomić. Pojawi się główny interfejs AnyMP4 Android Data Recovery. Po instalacji program poprosi Cię o rejestrację, wprowadzając adres e-mail i kod rejestracyjny. Następnie możesz wybrać folder wyjściowy i folder kopii zapasowej. AnyMP4 Android Data Recovery można również ustawić na automatyczne sprawdzanie aktualizacji.

Kolejną przydatną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość tworzenia kopii zapasowych danych Androida na komputerze. Może tworzyć kopie zapasowe mediów, dokumentów, a nawet zdjęć. Po utworzeniu kopii zapasowej danych można je przywrócić na komputerze. To oprogramowanie jest dostępne zarówno dla platformy Windows, jak i Mac.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest również w stanie selektywnie odzyskać usunięte pliki z telefonów z systemem Android. Możesz wybrać, aby odzyskać tylko te pliki, które są potrzebne na komputerze, takie jak ważne zdjęcia. Program jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami z Androidem, w tym HUAWEI Ascend Mate7 i LG G3. Prędkość odzyskiwania AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest niezwykle szybka.

Dr. Fone

Jeśli straciłeś lub usunąłeś ważne dane na smartfonie z systemem Android, Dr. Fone może pomóc Ci je odzyskać. Oprogramowanie jest kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i Windows. Możesz go użyć do przywrócenia określonych plików lub nawet całego urządzenia. Może również odzyskać dane z kont iCloud. A jeśli Twój telefon nie działa płynnie, możesz użyć go do naprawy.

Program jest łatwy w użyciu i jest darmowy. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera i rozpocząć proces odzyskiwania. Oprogramowanie będzie skanować urządzenie i podgląd plików, które chcesz odzyskać. Może odzyskać pliki z różnych typów scenariuszy utraty, takich jak atak wirusa lub awarii oprogramowania.

Oprogramowanie działa również jako menedżer plików, pozwalając na usunięcie zbędnych lub niepotrzebnych plików. Posiada również możliwość tworzenia kopii zapasowych profili mediów społecznościowych oraz odzyskiwania danych z pamięci masowej w chmurze i zewnętrznych plików kopii zapasowych. Oprogramowanie posiada również możliwość odzyskiwania danych z tabletów z systemem Android. Jeśli więc posiadasz telefon, który nie jest w stanie połączyć się z komputerem, ten program jest niezbędny.

Ponieważ smartfony stają się bardziej niezawodne, mogą stać się podatne na utratę danych. Niestety, niektórzy ludzie mogą przypadkowo złamać swoje telefony i stracić wszystkie swoje dane. W takich przypadkach Dr. Fone może pomóc przywrócić dane ze starego telefonu i może naprawić błędy systemu bez konieczności wykonywania twardego resetu fabrycznego. Inną ważną cechą programu jest jego zdolność do zdalnego odblokowania telefonu. Jest on również w stanie nagrywać ekran. Korzystając z tej aplikacji, można nawet odzyskać pliki z rozbitego telefonu.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Disk Drill 4 Android Data Recovery to aplikacja, która potrafi przywrócić usunięte pliki z urządzenia z systemem Android. Obsługuje szeroką gamę urządzeń, w tym Samsung Galaxy i Edge, a także każdy tablet z systemem Android. Program jest darmowy do pobrania, ale wymaga zarejestrowanego kodu i działającego kabla USB. Po zainstalowaniu, Disk Drill wykryje urządzenie z Androidem i uruchomi Deep Scan, Partition Search i algorytmy odzyskiwania, aby odzyskać utracone dane.

Interfejs użytkownika programu został ulepszony, aby ułatwić ludziom korzystanie z niego. Dzięki niemu funkcje są bardziej dostępne z okna głównego, w tym odzyskiwanie danych, tworzenie kopii zapasowych dysków i poprzednie sesje skanowania. To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje również ponad 300 formatów plików. Zawiera również funkcję Data Protection, która rejestruje zmiany w metadanych plików i pomaga zapobiegać przypadkowemu usunięciu danych.

To narzędzie do odzyskiwania danych pozwala uzyskać dostęp do pamięci wewnętrznej urządzenia z systemem Android, karty SD i pamięci zewnętrznej. Możesz nawet odzyskać dane po resecie fabrycznym za pomocą Disk Drill. Ten program działa również z zakorzenionymi urządzeniami. Korzystając z zakorzenionego urządzenia, Disk Drill może uzyskać dostęp do pamięci wewnętrznej i karty SD urządzenia z systemem Android. Oba programy wykorzystują te same niezawodne algorytmy odzyskiwania danych i jakość odzyskiwania.

Inną godną uwagi funkcją Disk Drill jest Free Space Eraser, która usuwa niepotrzebne miejsce na dysku twardym. Program może również wykryć zawodzące dyski twarde, co daje trochę czasu na wykonanie kopii zapasowej danych. Dodatkowo, program może pomóc w zakupie nowego urządzenia pamięci masowej, jeśli jest to konieczne.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back android to potężna aplikacja użytkowa zaprojektowana, aby pomóc odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Może odzyskać ponad 11 różnych typów plików, w tym kontakty, kalendarze, wiadomości, pliki multimedialne, dokumenty, a nawet dane aplikacji. Jest niezwykle łatwy w użyciu i pochodzi z intuicyjnym interfejsem. Ma nawet funkcję podglądu, aby dać Ci znać, jakie dane może odzyskać.

Ta aplikacja działa na urządzeniach z systemem Android i jest w 100% bezpieczna w użyciu. Może odzyskać dane z pamięci wewnętrznej, kart TF i kart SD. Może również pracować zarówno na urządzeniach zrootowanych, jak i niezrootowanych. Po znalezieniu plików, których szukasz, możesz wyeksportować je do komputera, aby je przechować.

iMyFone D-Back Android data recovery to solidne oprogramowanie, które obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Pochodzi również z różnych opcji cenowych, aby dopasować się do budżetu. Użytkownicy mogą odzyskać dane ze swojego urządzenia w trzech prostych krokach. Jest bezpieczny w użyciu i jest w stanie odzyskać dane z uszkodzonych urządzeń.

iMyFone D-Back może również odzyskać dane z urządzeń z systemem iOS. Jego tryb zaawansowany jest szczególnie przydatny dla użytkowników doświadczających dziwnych problemów technicznych, takich jak zablokowane ekrany i zapętlone restarty. Program ma również kilka innych opcji odzyskiwania, w tym możliwość naprawy hasła ekranu blokady iPhone’a.

AnyMP4

Jeśli musisz odzyskać utracone dane z telefonu lub tabletu z systemem Android, potrzebujesz programu, który może łatwo odzyskać dane. To oprogramowanie może być również używane do naprawy uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Naprawi uszkodzony system i odzyska utracone dane z zamrożonych urządzeń. To oprogramowanie ma szeroki zakres funkcji i jest bezpłatne do pobrania z jego oficjalnej strony internetowej.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to potężny program, który pomoże Ci odzyskać dane Androida z Maca. Jest kompatybilny z systemem macOS Catalina. Jego trzyetapowy proces odzyskiwania pomoże Ci odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Posiada również wbudowaną funkcję ochrony prywatności. Oprogramowanie pozwala przywrócić dane z komputera Mac do urządzenia z systemem Android bez naruszania prywatności. I działa z każdym urządzeniem z Androidem, nie tylko iPhone’ami i iPadami.

AnyMP4 Android Data Recovery obsługuje zarówno przywracanie, jak i zapisywanie danych multimedialnych z urządzeń z systemem Android. Wyświetla listę usuniętych danych i istniejących danych multimedialnych, co umożliwia przywrócenie ich z powrotem do urządzenia z systemem Android. Wybierając elementy, które chcesz przywrócić, otrzymasz opcję ich zapisania.

AnyMP4 Android Data Recovery to łatwy w obsłudze program, który pomoże Ci odzyskać utracone dane z urządzenia z systemem Android. Program działa poprzez skanowanie urządzenia z systemem Android i lokalizowanie plików możliwych do odzyskania. Posiada intuicyjny interfejs i dobrą kolekcję narzędzi. Nie potrzebujesz zaawansowanych parametrów, aby z niego korzystać, ale będziesz musiał włączyć tryb debugowania USB w swoim telefonie.

Tenorshare

Jeśli straciłeś dane na telefonie z systemem Android, możesz łatwo odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej lub karty SD, pobierając oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery. To oprogramowanie pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Może również odzyskać usunięte pliki z tabletów z systemem Android. Aby użyć tego oprogramowania do odzyskiwania danych, musisz podłączyć telefon lub tablet do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych. Musisz także włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu.

Program posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu jest łatwy w obsłudze. Oprogramowanie jest dostępne dla systemów Mac, iOS, Windows i Android. Ten program może odzyskać usunięte, uszkodzone i uszkodzone dane z prawie każdego urządzenia. Możesz nawet użyć aplikacji do odzyskania danych z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Oprogramowanie działa z większością urządzeń, w tym smartfonów i tabletów, więc nie będziesz musiał kupować osobnego oprogramowania dla każdego systemu operacyjnego.

Tenorshare Android Data Recovery Pro może przywrócić utracone dane z urządzeń z systemem Android i jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Android. Posiada dwa tryby odzyskiwania – tryb szybki i tryb głęboki. Oba tryby oferują 100% odzyskanie usuniętych lub utraconych danych. Możesz także wybrać pliki do odzyskania za pomocą funkcji podglądu. Oprogramowanie obsługuje również połączenia USB i bezprzewodowe.

Darmowa wersja Tenorshare Android Data Recovery jest dostępna do pobrania. Posiada 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i umożliwia odzyskiwanie danych z wielu gadżetów. Jednak darmowa wersja nie rejestruje danych ani postępu odzyskiwania. Istnieje limit odzyskiwania danych wynoszący dwa GB. Dla porównania, EaseUS oferuje bezpłatną wersję próbną, która pozwala odzyskać dwa GB danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Related Post